Artan müşteri talepleri ve müşteri taleplerine daha uygun ve hızlı karşılık verebilmek üzere 11.01.2013 tarihli toplantısıyla DİPU İNŞAAT Proje ve Uygulama Limited Şirketi olarak iki yeni markamızla hizmet verilmesi kararı alınmıştır. Firmamızın önce çıkan markası olan DİPU Kentsel Dönüşüm ve Proje Müşavirlik ile müşterilerimize deprem risk raporları, kentsel dönüşüm raporları ve proje çizim tasarım hizmetleri sunulmaktadır.

Oluşturulan bu yeni markamız vasıtasıyla aşağıdaki genel hizmetler yürütülmektedir.

✔ Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

✔ Bina Performans Hesaplar ve Raporları

✔ Statik Proje Hizmetleri

✔ Güçlendirme Proje Hizmetleri

✔ Mimari Proje Hizmetleri

✔ Danışmanlık Hizmetleri

✔ Beton ve Zemin Laboratuvarı Hizmetleri

MARKA HİZMET POLİTİKAMIZ

  • Siyasi, ekonomik, bölgesel ayrım gözetmeden tüm ülke insanımıza deprem gibi doğal afetlerden zarar görmesini önlemek amacıyla hizmet vererek ülkemizde yaşanabilecek can ve mal kayıpları ile buna bağlı acıları azaltabilmek.
  • Kentsel dönüşüm ve proje müşavirlik konularında sektör, yönetmelik ve uygulamalarda karşılaşılan noksanlık ve hataların giderilmesini sağlayarak insanımıza daha doğru ve güvenli hizmet vererek marka bağımlılığımızı artırabilmek.
  • Kuruluşundan ve çalışma safhalarında markanın tüm işleyişini kontrol altında tutarak tüm müşterilerimize en kısa sürede ve uygun hizmet verebilmek.
  • 6306 sayılı Afet Bölgelerinde Bulunan Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun (Kentsel Dönüşüm Kanunu) kapsamında hizmet sürekliliğini artırarak işlemlerini yürüttüğümüz müşteriler ve firmaların tavsiye ederek yeni müşteri ve firmalara ulaşabilmek.
  • Devletimizin ihtiyaç duyduğu noktalarda ekonomik getiriler düşünmeksizin hizmet verebilmek.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ: Yürürlüğe giren 6306 sayılı Afet Bölgeleri Altındaki Alanların Dönüştürülmesi veya bilinen adıyla KENTSEL DÖNÜŞÜM YASASI kapsamında tüm ülke insanımıza ayrım göstermeksizin hizmet vererek en kısa sürede ülkemizde yer alan depreme dayanıksız yapı stogumuzu ortadan kaldırabilmek.

VİZYONUMUZ: Deprem gibi doğal afetler karşısında hiç bir canlının zarar görmeyeceği güvenli yapıların ülkemizde ve dünyamızda yaygınlaşmasını sağlamak, bu amaçla sektörde söz sahibi, bilgi ve deneyimlere sahip öncü firmalar arasında yer alabilmek.

call_center

Sayfamızdaki tüm içerik, yazı ve görseller firmamızca hazırlanmıştır. Firma izni olmadan içerik, yazı ve görsellerin bir kısmının veya tamamının kopyalanması ilgili yasalar ve telif hakları kanunlarınca suçtur. Firmamızca yapılan periyodik incelemelerde bu fiili işleyen firmalar ve müşterileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Oluşturulma Tarihi: 06/07/2012

Güncelleme Tarihi: 24/09/2023