Kentsel dönüşüm yasası ile hizmetlerine başlayan firmamız Kentsel Dönüşüm ve buna bağlı her kademede müşterilerine sorunsuz doğru hizmet verme prensibiyle yoluna devam etmektedir.

Piyasanın önde gelen SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Firmaları ile yaptığı protokoller ile firmamız tarafından Kentsel Dönüşüm kapsamında gayrimenkullerinizi piyasa şartlarından değerlendirmesi ve  raporlanması işlemleri yapılmaktadır. Deneyimimizle ve danışmanlığımızla sizleri sorunsuz bir kamulaştırma/satın alma süreci sizlere sunulmaktadır.

Ayrıca :

Tüm arsa, arazi, konut, hastane, resmi ve idari yapılari tarihi yapılar, alış veriş merkezleri, okullar, işyerleri  vb. gibi taşınmazlarınızın da gayrimenkul değerleme raporu hazırlamaktadır. SPK ve BDDK tarafından yetkilendirilmiş tarafsız, bağımsız, gerçekçi, adil yaklaşım ilkesi ile yönetmelik ve standartlara uygun Değerleme Hizmetleri verilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

Sayfamızdaki tüm içerik, yazı ve görseller firmamızca hazırlanmıştır. Firma izni olmadan içerik, yazı ve görsellerin bir kısmının veya tamamının kopyalanması ilgili yasalar ve telif hakları kanunlarınca suçtur. Firmamızca yapılan periyodik incelemelerde bu fiili işleyen firmalar ve müşterileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Oluşturulma Tarihi: 11/03/2016

Güncelleme Tarihi: 23/11/2023