İster Kentsel Dönüşüm yasası dahilinde olsun ister müşteri talepleri ve diğer nedenlerle olsun tüm yapılar güçlendirilebileceği bir gerçektir. Güçlendirme projelerinde esas olan müşteri beklentileri ve mimari kaidelerle uyumdur. Dipu Kentsel Dönüşüm ve Proje Müşavirlik Markası olarak daha önceki dönemlerde olduğu gibi yeni kimliğimizle müşteri talepleri çerçevesinde güçlendirme projeleri hizmetleri vermeye devam edilecektir.

Doğru bir güçlendirmenin insanların hayatını kurtaracağı gibi, yanlış ve ehil olmayan kişilerce yapılacak güçlendirmelerin yanlış ameliyat yapan doktora benzer biçimde yapıya yarardan çok zarar verileceğinin bilincindeyiz. Güçlendirmede ana hedef yapının rijitliğini ve hareket kabiliyetini artırmaktır. Bu iki farklı kavramın bir arada olduğu güçlendirmeler ancak doğru güçlendirmedir.

GÜÇLENDİRME PROJE TEKNİKLERİ:

  1. Yapının rijitliğini artırıcı perdelerle güçlendirme projeleri
  2. Eleman eksenel yük ve yatay hareket kabiliyetini artırıcı mantolama projeleri
  3. Kiriş ve kolon-kiriş birleşim bölgesi güçlendirme projeleri
  4. Temel iyileştirme ve güçlendirme projeleri
  5. Çelik elemanlarla güçlendirme projeleri
  6. Polimer malzemelerle güçlendirme projeleri

Sayfamızdaki tüm içerik, yazı ve görseller firmamızca hazırlanmıştır. Firma izni olmadan içerik, yazı ve görsellerin bir kısmının veya tamamının kopyalanması ilgili yasalar ve telif hakları kanunlarınca suçtur. Firmamızca yapılan periyodik incelemelerde bu fiili işleyen firmalar ve müşterileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Oluşturulma Tarihi: 06/07/2012

Güncelleme Tarihi: 29/09/2021