• DİPU Kentsel Dönüşüm 500x250 PngSiyasi, ekonomik, bölgesel ayrım gözetmeden tüm ülke insanımıza deprem gibi doğal afetlerden zarar görmesini önlemek amacıyla hizmet vererek ülkemizde yaşanabilecek can ve mal kayıpları ile buna bağlı acıları azaltabilmek.
  • Kentsel dönüşüm ve proje müşavirlik konularında sektör, yönetmelik ve uygulamalarda karşılaşılan noksanlık ve hataların giderilmesini sağlayarak insanımıza daha doğru ve güvenli hizmet vererek marka bağımlılığımızı artırabilmek.
  • Kuruluşundan ve çalışma safhalarında markanın tüm işleyişini kontrol altında tutarak tüm müşterilerimize en kısa sürede ve uygun hizmet verebilmek.
  • 6306 sayılı Afet Bölgelerinde Bulunan Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun (Kentsel Dönüşüm Kanunu) kapsamında hizmet sürekliliğini artırarak işlemlerini yürüttüğümüz müşteriler ve firmaların tavsiye ederek yeni müşteri ve firmalara ulaşabilmek.
  • Devletimizin ihtiyaç duyduğu noktalarda ekonomik getiriler düşünmeksizin hizmet verebilmek.

Sayfamızdaki tüm içerik, yazı ve görseller firmamızca hazırlanmıştır. Firma izni olmadan içerik, yazı ve görsellerin bir kısmının veya tamamının kopyalanması ilgili yasalar ve telif hakları kanunlarınca suçtur. Firmamızca yapılan periyodik incelemelerde bu fiili işleyen firmalar ve müşterileri hakkında yasal işlem yapılacaktır..

Oluşturulma Tarihi: 06/07/2012

Güncelleme Tarihi: 23/02/2016