DİPU İNŞAAT Proje ve Uygulama Ltd. Şti. kuruluş tarihinden itibaren bir aile şirketi olarak yoluna devam etmektedir. Şirket bünyesinde bulunan müdürlüklerin sevk ve idaresi aile bireylerinden oluşmakta olup bu kaide şirket tüzüğünde de yer almaktadır. Bu bağlamla şirket yönetici kadrosu:

Kurucular - Müdürler

Özcan ÖZ
Müdür

İnşaat Yüksek Mühendisi

Lise : Haydar Akçelik Anadolu Meslek Lisesi (2000)

Üniversite: Karadeniz Teknik Üniversitesi Gümüşhane Mühendislik Fakültesi (2005)

Yüksek Lisans: Uludağ Üniversitesi (2016)

Görev : İnşaat, Kentsel Dönüşüm

TANITIM : Şirketin kurucusu olup firma ve markalardan sorumlu Müdür olarak görev yapmaktadır. Firmamızın imza yetkili mühendisi olup tüm çalışmalar Sayın Özcan ÖZ kontrolünde teslim edilmektedir.

Muhammed Ali ÖZ
Müdür

Kentsel Dönüşüm Uzmanı

Lise : Necip Fazıl Kısakürek Lisesi (2004)

Üniversite: AÖF İŞLETME  (2010)

Görev : Kentsel Dönüşüm

TANITIM : Şirketimizde ilk kurulduğu andan beri hizmetlerine devam eden Muhammed Bey, firmamızda belediye ve dosya takip ve sonuçlandırılması müşteri ilişkileri ve ofis içi idare ile sorumludur. Ayrıca gerekli durumlar da sahada da görev yapmaktadır. Şirketimize ait haberkentseldonusum.com adresinde yer alan haber sitemizin de yöneticiliğini yapmaktadır.

Büşra ÖZ
dipumimarlik.com

MİMAR

Lise : Kocasinan Lisesi (2008)

Önlisans: Kırklareli Üniversitesi TBMYO İnşaat Teknikerliği (2010)

Lisans: Özel Aydın Üniversitesi Mimarlık Bölüm (2017)

Firma: DİPU Mimarlık ve Mühendislik

TANITIM : Şirketin kuruluşunda bizlerle olan Sayın Mimar Büşra ÖZ, 2018 yılı itibariyle memleketimiz olan Kastamonu Çatalzeytine ilk mimarlık ofisi açmış ve o tarihten beri bölgede Kastamonu başta olmak üzere bir çok il ve ilçe de hizmetlerine devam etmektedir.

Sayfamızdaki tüm içerik, yazı ve görseller firmamızca hazırlanmıştır. Firma izni olmadan içerik, yazı ve görsellerin bir kısmının veya tamamının kopyalanması ilgili yasalar ve telif hakları kanunlarınca suçtur. Firmamızca yapılan periyodik incelemelerde bu fiili işleyen firmalar ve müşterileri hakkında yasal işlem yapılacaktır

Oluşturulma Tarihi: 06/07/2012

Güncelleme Tarihi: 14/11/2023